Корисні хитрощі при роботі з Google Chrome

128

На даний момент веб-браузер Google Chrome є найбільш популярним веб-браузером в світі. Це підтверджують більшість досліджень. Російської частини Інтернету лідерство Google Chrome взагалі здається не заперечною. Даний браузер, в основному цінують за простий інтерфейс і високу швидкість роботи. Однак це не просто дуже швидкий браузер, це ще дуже потужний браузер. Витративши трохи часу його можна легко перетворити в багатофункціональний комбайн, для управління власними онлайн справами. Зараз ми розглянемо ряд дуже корисних хитрощів, про які не знає більшість його користувачів.

Хитрість № 1. Створюйте користувачів.

Браузер Google Chrome дозволяє створювати кілька користувачів, для кожного з яких будуть зберігатися окремі налаштування, закладки і теми. Це дозволяє значно спростити роботу декількох користувачів за одним комп’ютером.

Для того, що створити нового користувача відкрийте меню «Chrome» (кнопка в правому верхньому куті браузера») і виберіть пункт «Налаштування». Тут потрібно натиснути на кнопку «Додати нового користувача».

Для кожного нового користувача можна вибрати аватарку і нік. Після чого в лівому верхньому куті з’явиться автарка поточного користувача. Для того щоб поміняти користувача достатньо клікнути на аватарку і вибрати потрібного користувача зі списку.

При цьому для кожного користувача доступна авторизація за допомогою облікового запису Google. Таким чином налаштування, закладки і теми кожного користувача можна синхронізувати незалежно один від одного.

Хитрість № 2. Використовуйте панель закладок.

У браузері Google Chrome існує дві основні папки із закладками, це папка «Панель закладок» і папка «Інші закладки». Закладки, які зберігаються в папці «Панель закладок» відображаються прямо на панелі, тоді як закладку до папки «Інші закладки» згруповані в окрему папку. У підсумку, для того щоб отримати доступ до закладок з папки «Інші закладки» необхідно зробити один зайвий клік, що не дуже зручно.

Хитрість полягає в тому, щоб не використовувати «Інші закладки», а замість цього зберігати всі закладки в папці «Панель закладок». При цьому в папці «Панель закладок» можна створювати вкладені папки. Таким чином, ви зможете отримати доступ до будь-якої вашої закладці просто відкривши одну з папок на панелі закладок.

Хитрість № 3. Використовуйте режим Інкогніто.

Режим «Інкогніто» це режим, в якому браузер прагне залишати якомога менше слідів. Зокрема, при використанні режиму «Інкогніто» не ведеться історія відвіданих сторінок і скачаний файлів, які не використовуються старі збережені cookie, створені нові cookie при закритті усіх вікон пов’язаних з режимом Інкогніто. При цьому всі налаштування і нові закладки зберігаються.

Для того щоб запустити режим «Інкогніто», відкрийте меню «Chrome» (кнопка в правому верхньому куті браузера») і виберіть пункт «Нове вікно в режимі інкогніто». Вікна, що працюють в режимі «Інкогніто», легко відрізнити від звичайних вікон «шпигунської» іконку в лівому верхньому куті вікна.

Хитрість № 4. Використовуйте закріплені вкладки.

Якщо під час роботи вам доводиться працювати з великою кількістю вкладок одночасно, то вам напевно будуть корисні закріплені вкладки. Закріплені вкладки це вкладки, які не можна закрити випадковим натисненням. При цьому вони займають значно менше місця і групуються в лівій частині вікна.

Для того щоб закріпити вкладку потрібно клацнути по ній правою кнопкою мишки і вибрати пункт «Закріпити вкладку».

Хитрість № 5. Створюйте програми з будь-якої сторінки.

За допомогою браузера Google Chrome будь-яку Інтернет-сторінку можна оформити як окремий додаток. Для цього потрібно відкрити вибрану сторінку і відкрийте меню «Chrome» — Инстурменты – Створити ярлики програми.

Після цього Google Chrome запропонує вам створити ярлик програми на Робочому столі, в меню Пуск або на Панелі завдань. Подібні міні-програми з однієї веб-сторінки зручно використовувати для перегляду інформації, наприклад прогнозу погоди або курсів валют.

Хитрість № 6. Використовуйте всі можливості адресного рядка.

У Google Chrome адресна рядок вміє дуже багато. Так, адресний рядок можна використовувати не тільки для введення адреси сайту, але і для пошуку в Інтернеті. Просто введіть потрібну фразу і вас автоматично перенаправляють на результати пошуку. Крім цього за допомогою адресного рядка можна виконувати складні математичні розрахунки.