Інтернет на телевізорі

133

До недавнього часу такі функції були практично фантастикою, але не зараз. Зараз для введення слів використовуються наприклад, смартфони або ті ж планшетні персональні комп’ютери, якщо на них, звичайно ж, встановлена потрібна програма.

Деякі додатки, такі як наприклад Samsung Smart View або Loewe Videonet дозволяють дивитися програму по бездротовому зв’язку. Не так давно був розроблений новаторський датчик руху, під назвою Magic Motion. Розробка надана компанією LG. Цей датчик забезпечує зручну навігацію по сайтах допомогою передачі положення і рухи рук на екран.

Компанія Toshiba зробила цікавий анонс розумних телевізорів. Такі пристрої зберігають у пам’яті профілі відразу декількох користувачів, їх імена, паролі, обрані сайти та інше. Спеціально встановлена камера навчений розпізнавати користувачів по особам і підбирати відповідні налаштування.

Сучасні інтелектуальні Smart TV від знаменитої компанії Samsung оснащені функцією Your Video, надає певну кількість відеоматеріалу на вибір. Такий пристрій може нагадувати глядачеві про програми, записувати їх в потрібний час.

З’являється можливість перегляду фотоматеріалів через різні спеціалізовані хостинги. Покупки товарів в інтернеті через додаток Apps, яке відображає вміст та інше, доступний для вибору.

Можна переглядати і вебсайти. Є звичайно і свої недоліки, такі як дрібний шрифт і незручність в навігації по сайтах. Однак багато телевізори вже мають функції підключення до собі клавіатури і миші, або навіть ноутбука. Є можливість і введення текстових даних, використовуючи смартфон чи планшет. Що дозволяє користувачеві отримати доступ до популярних соціальних мереж.