Диспетчер завдань відключений адміністратором

43

Диспетчер задач отключен администраторомВ попередній статті ми розповідали про те, що робити, якщо редагування реєстру заборонено. На цей раз мова піде про Диспетчері завдань. Часто після зараження вірусами доступ до нього виявляється заблокованим, і користувач бачить повідомлення «Диспетчер завдань відключений адміністратором».

Для того щоб відновити доступ до Диспетчера завдань у вас повинен бути доступ до редагування реєстру. Як правило, віруси блокують доступ до реєстру та диспетчеру завдань одночасно. Тому якщо у вас немає доступу до реєстру, в першу чергу вирішите цю проблему. У цьому вам допоможе стаття, посилання на яку ми наводили вище.

Що робити при помилку «Диспетчер завдань відключений адміністратором»?

За доступ до Диспетчера завдань відповідає ключ реєстру DisableTaskMgr. Він знаходиться в гілці реєстру:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System.

Якщо значення цього ключа 1, то при спробі запустити диспетчер завдань ви будете бачити повідомлення системи «Диспетчер завдань відключений адміністратором».

Але, виправити проблему дуже просто: для цього достатньо вручну змінити значення параметра DisableTaskMgr на 0 або запустити спеціальний REG файл, який автоматично внесе необхідні зміни до реєстру. REG файл це звичайний текстовий файл з розширенням REG. При запуску такого файлу його вміст вноситься операційною системою безпосередньо в реєстр.

Для того щоб створити REG файл для відключення повідомлення «Диспетчер завдань відключений адміністратором» запустіть текстовий редактор Блокнот і скопіюйте в нього таку команду:

REGEDIT4

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System]

«DisableTaskMgr»=dword:00000000

Після цього файл необхідно зберегти під будь-яким ім’ям REG. Коли REG файл створений, достатньо просто запустити, і необхідного значення ключа реєстру буде змінено на 0.