Для чого потрібен планшет

89

Планшетні комп’ютери в сучасному вигляді з’явилися в 2010 році, коли компанія Apple представила пристрій під назвою iPad. З того часу цей напрям в комп’ютерній техніці початок дуже швидко і ефективно розвиватися. Але багато користувачів класичних настільних ПК і ноутбуків все ще ставляться дуже скептично по відношенню до планшетів. Багато в чому це відбувається із-за того що вони не знають, для чого потрібен планшет і в яких ситуаціях він більш зручний, ніж ноутбук або настільний ПУ. Для того щоб розібратися з цим в даному матеріалі ми розглянемо основні моделі використання планшета.

Веб-серфінг

Веб-серфінг на планшеті це зовсім інший досвід, порівняно із звичайними комп’ютерами. Використовуючи планшет вам більше не потрібно сидіти за комп’ютером або тримати на колінах не зручний і важкий ноутбук для того щоб працювати в браузері. Ви можете розташуватися так, як вам зручно і планшет не створить вам жодних незручностей.

Крім цього використання сенсорного екрана замість мишки і клавіатури також дуже зручне рішення для веб-серфінгу. Ви можете скролити сторінки і переходити за посиланнями простим рухом пальця. Працювати в Інтернеті, таким чином, дуже зручно.

Для чего нужен планшет

iPad: відмінний вибір для веб-серфінгу і ігор

Ігри

Якщо ви все ще не впевнені, і не знаєте, для чого потрібен планшет, то вам варто спробувати пограти в ігри на планшеті. Граючи в комп’ютерні ігри на планшет, ви отримуєте особливий досвід. Використання рук для безпосередньої взаємодії з грою дозволяє значно підсилити ефект занурення в гру.

Звичайно, на даний момент планшетні гри не володіють такою просунутою графікою як ігри для повноцінних комп’ютерів, але багато гри зможуть вас дуже приємно здивувати свої незвичайним геймплеєм і сюжетом.

Планшет як електронний блокнот

Використання планшета в якості електронної записної книжки також має свої переваги. Ви можете структурувати свої записи і отримувати швидкий доступ до будь-збереженої інформації. Крім цього існують планшети, які дозволяють створювати рукописні замітки і навіть розпізнавати почерк, перетворюючи написане у надрукований текст.

Яскравий приклад такого планшета Samsung Galaxy Note 10.1. Цей пристрій оснащено спеціальним електронним пером, яке ховається в корпус планшета. За допомогою електронного пера ви можете робити рукописні замітки, малювати або керувати планшетом.

Використання планшета в якості електронного блокнота може дати відповідь на питання, для чого потрібен планшет в роботі. При вмілому використанні планшетний комп’ютер може стати дуже потужним інструментом, що допомагає вам організувати свою діяльність.

Для чего нужен планшет

Galaxy Note 10.1: відмінний планшет для роботи

Планшет як пристрій для швидкого отримання актуальної інформації

Планшетом зручно користуватися для отримання актуальної інформації в будь-який час і в будь-якому місці. Наприклад, з допомогою планшета ви можете перевіряти електронну пошту або читати новини прямо в транспорті.

Але для чого потрібен планшет, якщо для цих цілей можна використовувати ноутбук? Порівняно з ноутбуком у планшета є ряд незаперечних переваг, які роблять його більш відповідним пристроєм для цих цілей. У перших планшети є більш компактними і легкими пристроями, їх можна використовувати практично в будь-якій ситуації. На відміну від ноутбуків, для роботи з якими вам потрібен стіл, або хоча б крісло сісти. Також планшети забезпечують значно більший час автономної роботи. У середньому планшет може працювати шість і більше годин без підзарядки. Це практично недосяжні показники для ноутбуків.