Де знаходиться автозавантаження в Windows 10

134

У Windows 7 і більш старих версій цієї операційної системи, меню «Пуск» завжди була папку «Автозавантаження». З її допомогою можна було швидко і легко додати будь-яку програму в автозавантаження Windows. Але, в Windows 10 в меню «Пуск» вже немає такої теки. Тому багато користувачів цікавляться, де знаходиться автозавантаження в Windows 10.

Спосіб № 1. Шукаємо папку «Автозавантаження» вручну.

Знайти папку «Автозавантаження» досить просто. Для початку увімкніть відображення прихованих папок і файлів. Для цього відкрийте будь-яку папку і на вкладці «Вид» натисніть на кнопку «Параметри». Після цього перед вами повинно відкритися вікно «Параметри папок». Тут потрібно вимкнути функцію «Приховувати захищені системні файли», а також включити функцію «Показувати приховані файли, папки і диски». Після внесення всіх змін, не забудьте зберегти налаштування натиснувши на кнопку «Ок».

Все, на цьому підготовка закінчена. Тепер ми можемо визначити, де знаходиться автозавантаження в Windows 10. Для цього відкрийте системний диск (зазвичай це диск C) та перейдіть по шляху:

  • Користувачі\Имя_вашего_пользователя\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Головне меню\Програми\Автозавантаження

В англійській версії Windows 10, цей шлях буде виглядати приблизно так:

  • Users\User_name\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup

Спосіб № 2. Шукаємо папку «Автозавантаження» за допомогою пошуку по системному диску.

Також ви можете знайти папку «Автозавантаження» за допомогою пошуку. Для цього відкрийте системний диск і введіть у пошуковий рядок слово «Автозавантаження». Після того як система завершить пошук відкрийте папку, яка знаходиться в папці «Користувачі».

Використання пошуку — це більш простий спосіб, але він потребує більше часу. Оскільки пошук даної папки виконується досить повільно.

Спосіб № 3. Відкриваємо папку «Автозавантаження» меню «Виконати».

Також ви можете відкрити папку «Автозавантаження» меню «Виконати». Для цього натисніть комбінацію клавіш Windows-R і у вікні, введіть:

  • %APPDATA%\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup

Після виконання даної команди на екрані повинна відкритися папку «Автозавантаження».