Де зберігаються паролі в Google Chrome

57

Зберігання паролів в браузері – зручна функція, вона дозволяє не вводити пароль при кожному заході на сайт. Але, якщо пароль не потрібно вводити кожен раз, то він досить швидко забувається. Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою, то дана стаття повинна вам допомогти. Зараз ми максимально детально розповімо про те, де зберігаються паролі Google Chrome і як їх звідти витягти.

Крок № 1. Відкрийте налаштування Google Chrome.

Перше, що необхідно зробити, це відкрити налаштування Google Chrome. Для цього потрібно натиснути на кнопку в верхньому правому куті браузера і вибрати пункт «Налаштування». Також ви можете відкрити налаштування за допомогою команди «chrome://settings/». Її потрібно ввести в адресний рядок браузера.

Крок № 2. Знайдіть розділ налаштувань під назвою «Паролі і форми».

Далі вам потрібно знайти розділ налаштувань «Паролі і форми». Для цього перегорніть сторінку з настройками в самий низ і натисніть на посилання «Показати додаткові параметри». Після цього внизу сторінки з’являться додаткові налаштування. Там же буде і розділ «Паролі і форми».

находим раздел Пароли и формы

Крок № 3. Відкрийте налаштування збережених паролів.

Далі вам необхідно відкрити налаштування збережених паролів. Для цього натисніть на посилання «Налаштувати», яка знаходиться навпроти пункту «Пропонувати зберігати паролі для сайтів».

нажимаем на ссылку Настроить

Крок № 4. Знайдіть потрібний вам пароль.

Після натискання на кнопку «Налаштувати» перед вами з’явиться спливаюче вікно зі списком всіх збережених паролів в Google Chrome. В цьому місці і паролі зберігаються в Гугл Хром.

Для того, щоб знайти потрібний пароль скористайтеся пошуковою формою, яка знаходиться у верхньому правому кутку. Наприклад, для того щоб дізнатися пароль від роутера введіть в пошук його адресу.

используем поиск по списку паролей

Для того щоб побачити збережений пароль виділіть потрібну стрічку в списку і натисніть на кнопку «Показати».

смотрим сохраненные пароли

Також тут можна видалити збережені паролі, для цього достатньо натиснути на кнопку «Видалити» (знак хреста, праворуч від пароля). Якщо ви видалите збережений пароль, то він більше не буде автоматично підставлятися при спробі зайти на сайт.