Де зберігати фотографії в інтернеті і вдома

52

З приходом цифрової фотографії перед фотографами любителями постало питання, де зберігати фотографії? Сучасні цифрові фотоапарати і ємні SDHC карти пам’яті дозволяють робити тисячі знімків, не замислюючись про те, що у вас скінчиться плівка.

Однак зберігати такий архів фотографій стає все важче. Серед папок постійно, щось втрачається, а комп’ютерні збої і зараження вірусами і зовсім загрожують знищити всі фотографії за раз. Що б цього не сталося необхідно заздалегідь думати про надійне рішення для зберігання фотографій.

Де зберігати фотографії на домашньому комп’ютері

Перший рубіж захисту ваших фотографій це резервне копіювання на окремий жорсткий диск. Жорсткі диски мають погану звичку виходити з ладу в самий не підходящий момент. Тому будь-яку важливу інформацію завжди слід скопіювати на інший жорсткий диск. Робити резервне копіювання фотографій можна як в ручну, так і за допомогою спеціалізованих програм, наприклад, таких як GoodSync.

Де зберігати фотографії в інтернеті

Однак навіть наявність резервної копії на окремому жорсткому диску не захистить вас, від якого ні будь злісного вірусу. Тому варто звернути увагу на онлайн сервіси для зберігання фотографій. Поки таких сервісів не занадто багато і цей напрямок тільки розвивається. Проте вже зараз можна знайти гідне рішення для створення власного онлайн фото архіву.

Picasa

Где хранить фотографии

Picasa — сервіс, який належить компанії Google. За замовчуванням вам надається 1 гігабайт вільного місця під фотографії. Розширення цього об’єму до 20 гігабайт коштує всього 5 доларів в рік, що цілком адекватна ціна для організації резервного сховища. Всього в сервісі можна купити до 16 терабайт вільного місця.

Flickr

Где хранить фотографии

Flickr – сервіс від компанії Yahoo. При реєстрації в сервісі вам надається скромних 300 мегабайт для зберігання фотографій. Однак є можливість придбати pro-аккаунт на 2 роки за 48 доларів. Для про-аккаунтом обмежень щодо вільного місця під фотографії немає. В цілому цілком гідний варіант, якщо ви готові трохи витратитися.

Яндекс.Фотки

Где хранить фотографии

Яндекс.Фотки – як можна здогадатися це сервіс від компанії Яндекс. Яндекс.Фотки це повністю безкоштовний сервіс, без будь-яких обмежень. Ви можете завантажувати будь-яку кількість фотографій з будь-яким дозволом. При цьому ви отримуєте величезні можливості для каталогізації вашої фото архіву. Фотографії можна завантажувати в різні папки, давати їм нові імена і присвоювати теги.

Сподіваюся, ця стаття допоможе вам вирішити, де і як зберігати ваші фотографії.