Чим відкрити XLSX

40

Багато користувачів, які використовують стару версію офісного пакету Microsoft, задають один і той же питання: чим відкрити XLSX файли. Справа в тому, що файли з розширенням XLSX з’явилися з приходом офісного пакету Microsoft Office 2007. Цей офісний пакет почав використовувати XLSX файли в якості основного типу файлів електронних таблиць. В результаті користувачі всіх більш старих версій Microsoft Office залишилися без підтримки нового формату.

Якщо вас теж цікавить питання, ніж відкрити XLSX файл, то ви потрапили за адресою. Зараз ми розглянемо ряд найбільш популярних програм, за допомогою яких можна без проблем відкривати такі файли.

Чим відкрити XLSX: варіанти від компанії Microsoft Office

Microsoft Office 2007 (і більш нові версії) – звичайно ж, самий простий і надійний спосіб вирішити проблему з XLSX файлами це встановити офісний пакет Microsoft Office. Вам підійде будь-яка версія офісного пакету, починаючи з 2007 року. Але, пакет Microsoft Office це платне рішення і він коштує чималих грошей. Тому цей варіант далеко не оптимальний.

Придбати Microsoft Office

Microsoft Office Excel Viewer (або Засіб перегляду Excel viewer) – це невелика безкоштовна програма від компанії Microsoft. Головне завдання цієї програми-це відкриття файлів у форматах XLSX і XLS. З допомогою Microsoft Office Excel Viewer ви зможете переглянути файл, роздрукувати файл або скопіювати його вміст. Але, дана програма не дозволяє редагувати XLSX файли. Так що якщо вам необхідно повноцінне рішення для роботи з XLSX файлами, Microsoft Office Excel Viewer вам не підійде.

Завантажити програму Microsoft Office Excel Viewer

Пакет забезпечення сумісності Microsoft Office – пакет оновлень для старих версій Microsoft Office. Після установки цього пакета старі версії Microsoft Excel зможуть повноцінно працювати з XLSX файлів.

Завантажити Пакет забезпечення сумісності Microsoft Office

Інші програми для відкриття XLSX файлів

OpenOffice.org – безкоштовний офісний пакет з відкритим вихідним кодом. Офісний пакет OpenOffice.org включає в себе такі програми як: Writer (текстовий редактор), Calc (електронні таблиці, дозволяє відкривати XLSX файли), Impress (презентації), Base (робота з СУБД), Draw (векторний графічний редактор), Math (редактор формул). Також існують відгалуження від цього офісного пакету. Такі відгалуження побудовані на базі вихідного коду OpenOffice.org і розробляються сторонніми розробниками. Найбільш відомими офісними пакетами, побудованими на базі OpenOffice.org є LibreOffice і OxygenOffice Professional.

Скачати офісний пакет OpenOffice.org

Universal Viewer – універсальна програма для перегляду файлів. Дана програма підтримує всі популярні формати офісних документів, картинок, відео і музики. З допомогою Universal Viewer ви зможете відкрити XLSX і ознайомитися з його вмістом.

Завантажити програму Universal Viewer

Ashampoo Office – платний офісний пакет від компанії Ashampoo. Даний офісний пакет включає в себе три програми: Ashampoo TextMaker (текстовий редактор), Ashampoo Presentations (програма для роботи з презентаціями), а також Ashampoo PlanMaker (програма для роботи з електронними таблицями). За допомогою Ashampoo PlanMaker можна без проблем відкривати XLSX файли.

Придбати Ashampoo Office