Чим відкрити ISO

62

Файл ISO файл образу диска. Файли в цьому форматі використовуються для створення повної цифрової копії компакт диска. Найчастіше, користувачі стикаються з ISO файли, завантажуючи програмне забезпечення з Інтернету. Завантаживши файл з мережі, багато користувачів не знають, чим відкрити ISO. У даній статті ми розглянемо два простих способи, які дозволять швидко отримати доступ до вмісту образу диска.

Відкрити ISO за допомогою архіватора

Більшість архіваторів дозволяють відкривати ISO файли. Все, що потрібно зробити, це встановити архіватор (наприклад, безкоштовний 7zip) і відкрити ISO файл через контекстне меню.

Наприклад, якщо ви використовуєте безкоштовний архіватор 7zip, то вам потрібно клікнути правою кнопкою мишки по ISO файлу і вибрати пункт меню «7zip – Відкрити архів».

Після цього вміст ISO файлу з’явиться у вікні програми 7zip.

Монтувати ISO файл як віртуальний диск

Другий спосіб відкриття ISO файлів, це монтування. Будь-яка програма для створення віртуальних дисків дозволяє монтувати ISO файл в систему як віртуальний диск.

Наприклад, якщо ви використовуєте безкоштовну програму DAEMON Tools Lite, то для того щоб змонтувати і відкрити ISO файл вам потрібно запустити меню програми і знайти пункт меню «Монтувати образ».

Монтировать ISO файл как виртуальный диск

Після використання функції «Монтувати образ» перед вами відкриється вікно, в якому потрібно вибрати ISO файл, який ви хочете відкрити.

Після монтування ISO-файлу в системі з’явиться віртуальний дисковод з вмістом образу диска.

Відкрити ISO файл з допомогою UltraISO

Програма UltraISO дозволяє відкривати ISO файли, а також редагувати та вилучати їх вміст. Якщо вам доводиться часто мати справу з образами дисків у форматі ISO, то дана програма може значно спростити вашу роботу.

Открыть ISO файл с помощью UltraISO

Єдиним недоліком даного способу відкриття ISO файлів є те, що дана програма є платною.