Чим відкрити файл docx

80

Тим, хто багато працює з текстовими документами, напевно доводилося стикатися з файлами з розширенням docx. Багатьох користувачів ці файли ставлять в безвихідь, вони не знають чим відкрити docx. У даній статті ми розглянемо програми, з допомогою який ви можете працювати з docx файлами.

Microsoft Word 2007 або більш нові версії

Формат docx отримав популярність після виходу офісного пакету Microsoft Office 2007. Програма Microsoft Word 2007, яка входить в даний офісний пакет, за замовчуванням пропонує зберігати документи у форматі docx.

Чем открыть docx

Тому саме програма Microsoft Word 2007 забезпечує максимально якісну підтримку цього формату.

Microsoft Word 2003

Однією з найпопулярніших програм досі залишається Microsoft Word 2003. Якщо ви використовуєте саме таку програму, ви також можете відкривати формат docx. Але оскільки спочатку дана програма здатна працювати з docx доведеться завантажити додаток, яке додасть підтримку цього формату в програму.

Чем открыть docx

Додаток поширюється абсолютно безкоштовно і його можна легко скачати з сайту Microsoft: http://www.microsoft.com/ru-ru/download/details.aspx?id=3.

Безкоштовні офісні пакети OpenOffice і LibreOffice

Текстовий редактор Microsoft Word відмінно працює з docx файлами. Але дана програма є частиною платного офісного пакету Microsoft Office. Тому якщо вам потрібно безкоштовне рішення для того, щоб відкрити docx файл, то зверніть свою увагу на безкоштовні офісні пакети OpenOffice і LibreOffice.

Чем открыть docx

До складу цих офісних пакетів входить текстовий редактор під назвою Writer. З його допомогою ви зможете без проблем відкрити та відредагувати docx файл.

Онлайн конвертер docx в doc

Якщо всі описані вище способи вам не підійшли, і ви все ще не знаєте чим відкрити docx файл, то можливо вам буде корисний онлайн конвертер з формату docx в doc. Даний сервіс знаходиться за адресою http://www.doc.investintech.com/.

З його допомогою можна легко і швидко перетворити docx файл в звичайний doc файл, який потім можна відкрити будь-якою програмою, яка його підтримує.

Чем открыть docx

Для того щоб конвертувати docx в doc досить натиснути на кнопку «Browse» і вибрати потрібний docx файл. Після чого сервіс виконає конвертацію і запропонує завантажити doc-файл, для цього потрібно натиснути на кнопку «Download».