Чому не працює мишка на ноутбуці чи компютері

53

Мишка є основним способом введення для будь-якого сучасного комп’ютера. Тому не дивно що поломка пристрою приносить користувачеві так багато проблем. У даній статті ми розглянемо найбільш поширені причини чому може не працювати мишка на ноутбуці чи комп’ютері.

Не відповідна поверхня для сенсора миші.

Багато недорогі мишки дуже погано працюють на що відбивають світло поверхнях (скло, лаковане дерево, блискучий пластик тощо). Особливо часто цим грішать бездротові миші для ноутбуків. Тому, якщо у вас не працює мишка на ноутбуці або настільному комп’ютері, то в першу чергу замініть поверхню, на якій лежимо мишка.

Килимок для мишки.

Якщо під рукою немає килимка для мишки, то підкладіть під неї аркуш білого паперу. Якщо проблема була не придатною поверхні, то аркуш паперу повинен допомогти.

Розрядилися батарейки.

Якщо у вас не працює безпровідна мишка від ноутбука, то такі, що треба перевірити, чи це батарейки. Відкрийте відсік з батарейками і встановіть новий комплект.

замена батареек на мышке

Заміна батарейок на мишці.

Зазвичай безпровідна мишка працює від одного комплекту батарей приблизно 6 місяців. Тому краще завжди мати запасні батарейки, для того щоб не залишитися без мишки в самий невідповідний момент.

Бездротовий модуль не підключений.

Бездротовий модуль – це ще одна можлива проблема з бездротовими пахвами. Якщо ваша миша не працює, то вам варто перевірити підключений бездротовий модуль до комп’ютера або ноутбука.

беспроводной модуль от мышки

Бездротовий модуль від мишки.

Якщо ні, то його потрібно знайти і підключити. Без цього безпровідна мишка працювати не буде (виняток мишки з інтерфейсом Bluetooth).

Сенсор мишки закритий сміттям.

Переверніть мишу і огляньте отвір в якому розташований її сенсор. Там не повинно бути ніяких сторонніх предметів. Якщо щось буде перекривати світло від сенсора, то мишка не буде працювати.

сенсор мышки

Сенсор мишки.

У разі виявлення чого-небудь постарайтеся це акуратно видалити. При необхідності сенсор можна протерти ватною паличкою.

Мишка несправна.

Якщо ви перевірили все вище описане, але мишка все одно не працює, то швидше за все вона вийшла з ладу. Для того щоб перевірити справність мишки підключіть її до іншого комп’ютера. Якщо з іншим комп’ютером ситуація буде повторюватися, значить проблема в мишці.