Безкоштовний відео конвертер

62

Часто виникає необхідність конвертувати відео файл з одного формату в іншій, або змінити дозвіл відео-картинки. Така необхідність може виникнути, якщо ви хочете подивитися відео на телефоні або іншому не дуже потужному пристрої. Для вирішення такої проблеми використовують спеціальні програми – відео конвертери.

Серед відео конвертерів трохи якісних і одночасно безкоштовних програм. У цій статті ви познайомитеся з кількома потужними безкоштовними відео конвертерами, які допоможуть вам без проблем перекодувати будь-які відео файл.

Безкоштовні програми для конвертування відео

Hamster Free Video Converter – безкоштовний відео конвертер з незвичайним і стильним інтерфейсом. З допомогою Hamster Free Video Converter ви зможете без проблем конвертувати відео в таких форматах як: AVI, HD, WMV, DVD, M2TS, MPEG, FLV, AVI, 3GP і багато інших. Всього Hamster Free Video Converter підтримує більше 25 різних форматів відео. Також цей відео конвертер дозволяє конвертувати відео файли для перегляду на різних медіа-плеєрах. Серед яких iPod, xBox, iPad, iPhone, Zune, Apple TV, iRiver, PS3 і PSP.

бесплатный видео конвертер Hamster Free Video Converter

Безкоштовний відео конвертер Hamster Free Video Converter

Серед інших функцій Hamster Free Video Converter потрібно відзначити:

  • Підтримка більше 40 різних мов інтерфейсу
  • Можливість налаштування додаткових параметрів кодеків (бітрейт, частота кадрів і т. д.)
  • Можливість пакетної конвертації файлів
  • Функція видалення черезрядковості

iWisoft Video Converter – просунутий безкоштовний відео конвертер. iWisoft Video Converter дозволяє конвертувати відео та аудіо файли, витягувати аудіо з відео файлів, конвертувати відео в зображення, а також конвертувати відео у високому дозволі. Дана програма без проблем справляється з конвертацією таких форматів відео, як AVI, MKV, RM, DivX, XviD, MP4, MPEG, WMV, 3GP, 3G2, MOV, H. 264/AVC і FLV. Також підтримуються формати HD Video. Серед яких: H. 264/MPEG-4 AVC, Apple TV h.264 720P, AVCHD Video (*.m2ts, *.мтс), MKV, MPEG2/MPEG-4 TS HD Video і HD WMV.

Бесплатный видео конвертер iWisoft Video Converter

Безкоштовний відео конвертер Video Converter iWisoft

З конвертацією аудіо форматів у iWisoft Video Converter також немає жодних проблем. З його допомогою ви зможете конвертувати аудіо в таких форматах: MP3, MP2, OGG, M4A, WMA, APE, MPA, WAV, AC3, AAC, FLAC, AIFF і RA. Як і попередній відео конвертер, iWisoft Video Converter вміє конвертувати відео для перегляду на медіа-плеєрах. З допомогою цього конвертера ви без проблем конвертуєте відео під такі пристрої як: iPod, iPhone, PSP, PS3, Apple TV, Xbox 360, Blackberry, Wii, Pocket PC, Mobile phones, Zune, Archos, HP iPAQ, Creative Zen і iRiver.

SUPER © – безкоштовний відео конвертер з простим і зрозумілим інтерфейсом. З допомогою цього конвертера ви зможете конвертувати не тільки відео, але і аудіо і навіть картинки. SUPER © підтримує конвертацію відео у форматах: 3gp/3g2 (Nokia, Siemens, Sony Ericsson), dat, drv-ms, amv, asf, avi (DivX, H263,H263+, H264, XviD, MPEG4, MSmpeg4), fli, flc, flv, m2ts, ty+, viv, vob, mov (H263, H264, MPEG4, SVQ), mp4 (H263, H264, MPEG4), wmv, mpg (MPEG-I, MPEG-II, VCD, SVCD), nsv, ogg, str (старі PlayStation), swf (Flash), qt, rm, ram, rmvb, ts (HDTV), tmf, wmv.

Бесплатный видео конвертер Super

Безкоштовний відео конвертер Super

Список підтримуваних аудіо форматів трохи скромніше. Але, тим не менш, навіть цих форматів буде цілком достатньо для більшості випадків. SUPER © підтримує конвертацію таких аудіо форматів: aac, ac3, mp2, mp3, amr, mmf, mp4, ra, wav, mpc, ogg і wma. Як вже було сказано SUPER © вміє конвертувати картинки. Список підтримуваних форматів зображень: pgm, jpg, png і ppm.