Безкоштовні аналоги програми Adobe Photoshop

64

Програма Adobe Photoshop вже давно стала легендарною. Багато користувачів вже не уявляють, як можна редагувати фотографії або інші картинки без цієї програми. Тим не менш, існують безкоштовні аналоги Фотошопа. У даній статті ми розглянемо ряд програм, які можуть стати гідною заміною для Adobe Photoshop.

Безкоштовні аналоги Photoshop

На жаль безкоштовних аналогів фотошопу, які б надавали такий же обсяг функцій і можливостей поки немає. Але всі можливості Adobe Photoshop потрібні далеко не всім. Для того щоб виконати нескладну коригування фотографії часто достатньо і більше простих програм.

GIMP – напевно, найвідоміший конкурент Фотошопа. Дана програма має версії під всі популярні платформи і поширюється під ліцензією GNU GPL.

GIMP оснащений усіма необхідними інструментами для роботи з растровою графікою. Серед яких: інструменти для корекції, інструменти для роботи з шарами, пензлі для малювання, фільтри, сценарії для автоматизації роботи та багато іншого.

Бесплатный аналог Фотошопа gimp

Однією з особливостей програми GIMP є його інтерфейс. Він розділений на окремі, ніяк не пов’язані один з одним вікна. Користувачеві надається можливість розмістити всі частини інтерфейсу програми, так як це найбільш зручно. Починаючи з версії 2.8, користувачі операційної системи Windows можуть об’єднати інтерфейс в одне вікно.

Paint.NET – безкоштовний аналог фотошопа з досить непоганим набором функцій. Paint.NET є безкоштовною програмою і існує тільки для операційної системи Windows. Дана програма дозволяє працювати з шарами, накладати ефекти, виконувати просту корекцію кольорів та використовувати прості інструменти для роботи з зображеннями, такі як виділення, заливка, малювання пензлем і т. д.

Бесплатный аналог Фотошопа paint.net

В цілому програма Paint.NET дуже проста в освоєнні. Витрачати час на вивчення інтерфейсу програми не потрібно. Ви зможете почати працювати відразу після установки.

Splashup – ще один досить симпатичний растровий редактор, який може стати аналогом Фотошопу для не дуже вимогливих користувачів. Головною особливістю Splashup є те, що він працює прямо в браузері. Не потрібно нічого завантажувати і встановлювати, досить зайти на сайт і зареєструватися.

Як і попередня програма Splashup володіє простим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Якщо ви працювали з Adobe Photoshop, то швидко розібратися з цією програмою не складе ніякої праці.

бесплатный аналог фотошопа splashup

Редактор Splashup надає достатній набір можливостей для виконання нескладного редагування картинок. Тут є стандартні інструменти для малювання, виділення області, заливки. Також програма підтримує роботу з шарами

Pixlr – ще один представник безкоштовних онлайн аналогів Фотошоп. Дана програма також працює прямо в браузері і не вимагає установки. Більш того на відміну від Splashup для того щоб почати користуватися редактором Pixlr вам навіть не потрібно проходити реєстрацію. Всі можливості редактора доступні вам одразу.

Зовнішній вигляд інтерфейсу Pixlr дуже схожий на старі версії Adobe Photoshop. Завдяки чому розібратися з ним не складає ніяких труднощів.

Бесплатный аналог Фотошопа Pixlr

Розробники онлайн редактора Pixlr передбачили велику кількість інструментів і функцій для роботи з графікою. Програма дозволяє працювати з шарами, виконувати корекцію кольорів та використовувати фільтри. Бічна панель з інструментами є майже повним аналогом панелі інструментів в Adobe Photoshop. Тут також є всі необхідні функції.

Sumo Paint – остання програма в нашому огляді. Як і дві попередні-це онлайн-редактор. Інтерфейс програми виконаний у стилі Adobe Photoshop. По суті, це ще один безкоштовний онлайн клон Фотошоп.

Бесплатный аналог Фотошопа Sumo Paint

Sumo Paint безкоштовний і має всі необхідні функції для роботи з картинками. Також існує і платна версія даного онлайн редактора під назвою Sumo paint pro.